ІНСТРУКТАЖ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ПЕРЕД ПОЧАТКОМ ЛІТНІХ КАНІКУЛ

На виконання вимог до організації безпечного освітнього середовища Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини на кафедрі фізики та інтегрованих технологій навчання природничих наук 04.06.2024 відбулася зустріч із здобувачами освіти, «Щодо інструктажу з безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу на час літніх канікул»

Метою інструктажу було запобігати травмуванням та нещасних випадків серед студентів, посилення контролю та збереження їх життя й здоров’я.

Присутнім було роз'яснено правила поведінки в громадських місцях, а також поводження з незнайомими людьми та предметами, правила користування громадським транспортом, попередження травмування на об’єктах залізничної інфраструктури, правила поводження на річках і водоймах тощо.

Окрім того, під час інструктажу особливу увагу студентів акцентували на правилах поведінки в умовах підвищення температури повітря, попередження випадків перегрівання на сонці, порядку надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок нещасних випадків, а також безумовного дотримання правил поведінки під час оголошенні сигналу «Повітряна тривога».

БІНАРНЕ ЗАНЯТТЯ В РАМКАХ АКАДЕМІЧНОЇ МОБІЛЬНОСТІ

24 травня 2024 року в рамках академічної мобільності студентів спеціальності 014.08 Середня освіта (Фізика), на підставі угоди про співпрацю між Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини та Державним закладом «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського», було проведено відкрите бінарне заняття з навчальної дисципліни «Методика навчання фізики».

Заняття  проводили: Оксана ГНАТЮК кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізики та інтегративних технологій навчання природничих наук та Вікторія БУЗЬКО кандидат педагогічних наук, вчитель фізики комунального закладу «Ліцей «Максимум» Кропивницької міської ради».

Під час заняття обговорювалися можливості професійного розвитку для освітян, студентів та учнів закладів загальної середньої освіти разом з МАН України. Вікторія Бузько поділилася власним досвідом участі в проєкті від МАН України, завдяки якому вона стала учасницею поїздки до ЦЕРН (європейська дослідницька організація з фізики елементарних частинок). Вікторія Леонідівна також продемонструвала навчальні проєкти учнів ліцею на тему “Фізика і екологія” для 9 класу. Особливу увагу привернула її розповідь про створення проєктів з використанням сучасних онлайн платформ та інтерактивних підручників.

По завершенню заняття учасники жваво обговорювали представлений матеріал.

СВІЙ 50-ТИ РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ СВЯТКУЄ МИКОЛА ВІКТОРОВИЧ СЕМЕНЮК

Дорогий наш ювіляр! Ми раді привітати Вас з прекрасним святом – п’ятдесятилітнім ювілеєм! Бажаємо, щоб Ви не зупинялися на досягнутому, так само наполегливо йшли вперед! Вас оточували люблячі рідні та близькі, колеги цінують Ваш досвід і авторитет! Міцного здоров’я, успіху і безлічі приводів для радості!

З повагою колектив кафедри фізики та інтегративних технологій навчання природничих наук.

КРУГЛИЙ СТІЛ «З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ»

30 квітня 2024 року на базі факультету фізики, математики та інформатики відбувся круглий стіл на тему:«З Україною в серці».

Метою заходу було виховання молоді в дусі патріотизму, любові та поваги до своєї держави, що є першочерговим завданням освітян на шляху до Перемоги.

Захід відбувся у змішаному режимі з використанням платформи Google Meet. В роботі круглого столу взяли: Сергій БІДНЯЧУК – колишній командир третьої стрілецької роти 160-го батальйону 118 бригади територіальної оборони України, викладачі та здобувачівищої освіти, а також представники громадської організацій «Уманський міськрайонний центр «До Перемоги»».

Особливо цікавими для присутніх були: виступ Вікторії ВАСИЛЕНКО, заступника голови громадської організацій «Уманський міськрайонний центр «До Перемоги», яка розповіла про нелегкий волонтерський рух та спільну роботу з військовими, а також розповідь Сергія БІДНЯЧУКА, яка супроводжувалася читанням його віршів. Кожен прочитаний вірш здатний був зачепити за душу. Вражаючою була також реакція на вірш дружини побратима Сергія, яка прочитала повідомлення від чоловіка. Учасники події висловили свою вдячність Сергію Біднячуку за мужність, виявлену в зоні бойових дій.

Також в рамках заходу було проведено патріотичну лотерею, кошти від якої були передані громадській організації «Уманський міськрайонний центр «До Перемоги».

УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧА КАФЕДРИ У СЕМІНАРІ «STEM – ОСВІТА МАЙБУТНЬОГО»

26 квітня 2024 року на базі Уманської гімназії №14 Уманської міської ради, Черкаської області відбувся семінар заступників директорів закладів загальної середньої освіти Уманської територіальної громади. Тема зустрічі «Stem – освіта майбутнього».

На семінарі з доповіддю «Stem – освіта: практичні кейси» виступив старший викладач кафедри фізики та інтегративних технологій навчання природничих наук Сергій ДЕКАРЧУК .

Сергій ДЕКАРЧУК у своїй доповіді зосередив увагу присутніх на оцінці потенціалу використання Stem-технологій при вивченні дисциплін природничого циклу.

Він познайомив з переліком платформ та ресурсів, що відкривають нові освітні можливості для реалізації Stem-кейсів, які можуть значно підвищити рівень викладання навчального матеріалу в закладах загальної середньої освіти. Підкресливши переваги кожного з цих сервісів спікер наголосив на їх простоті у використанні, широкому функціоналі та можливостях для індивідуалізації та адаптації до потреб учасників освітнього процесу. Крім цього доповідачем було представлено практичне застосування елементів робототехніки на уроках фізики.

Ви тут: Головна Новини та події