Кафедра фізики та астрономії і методики їх виладання

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

КАФЕДРА ФІЗИКИ ТА ІНТЕГРАТИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ НАВЧАННЯ ПРИРОДНИЧИХ НАУК

 

Відкрита зустріч з експертною групою

СЕМІНАР НА ТЕМУ «ВІЛЬНИЙ ВИБІР НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН – ШЛЯХ ДО ФОРМУВАННЯ ВЛАСНОЇ ОСВІТНЬОЇ ТРАЄКТОРІЇ»

31 березня 2021 року на факультеті фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини з метою інформування здобувачів вищої освіти щодо порядку вибору дисциплін із переліку вибіркових відбувся семінар на тему «Вільний вибір навчальних дисциплін – шлях до формування власної освітньої траєкторії» для студентів початкового рівня (короткий цикл), першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОПП: «Середня освіта (Природничі науки)» та студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОПП: «Середня освіта (Фізика. Інформатика)».

 

Семінар був організований та проведений відповідальною за організацію процедури вибору дисциплін на кафедрі фізики та інтегративних технологій навчання природничих наук Ільніцькою К.С.

В межах роботи семінару здобувачі вищої освіти ознайомились із:

- «Положенням про порядок вільного вибору навчальних дисциплін здобувачами вищої освіти в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини»;

- переліком запропонованих для вільного вибору дисциплін відповідно до освітньо-професійних програм та силабусами цих дисциплін;

- порядком вибору студентами навчальних дисциплін.

- зразком заяви та термінами подання їх на відповідні кафедри.

Присутні на семінарі здобувачі вищої освіти, отримали чіткі рекомендації щодо реалізації свого права на вибір навчальних дисциплін під час дистанційного навчання.

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

Британська Рада в Україні оголосила конкурс на участь у другому раунді програми « Студентської академічної мобільності (САМ) Україна».

Програма передбачає фінансування: транспортних витрат, розселення та витрат на харчування студентів, а також адміністративний внесок університетам за адміністрування мобільності. 

Англійська є робочою мовою для всіх процесів та документів програми. 

  • Дедлайн подачі заявок: 25 квітня 2021 року о 15.00 за київським часом. Подати заявку на участь у програмі за посиланням.
  • Оголошення результатів відбору: 4 червня 2021 року

У цю п’ятницю, 2 квітня, о 12:00 буде проводитися інформаційний вебінар у Microsoft Teams за посиланням, для ознайомлення з ключовими аспектами програми у 2021-2022 роках.

Запрошуємо долучитися до вебінару, якщо ви зацікавлені академічними обмінами та мобільностями, та відповісти на можливі питання стосовно програми «САМ Україна».

Приєднатись до вебінару можна за посиланням.

У разі виникнення проблем, або запитань стосовно програми, будь ласка, зв’яжіться з нами за електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ви тут: Головна Новини та події