ІНСТРУКТАЖ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ПЕРЕД ПОЧАТКОМ ЛІТНІХ КАНІКУЛ

На виконання вимог до організації безпечного освітнього середовища Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини на кафедрі фізики та інтегрованих технологій навчання природничих наук 04.06.2024 відбулася зустріч із здобувачами освіти, «Щодо інструктажу з безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу на час літніх канікул»

Метою інструктажу було запобігати травмуванням та нещасних випадків серед студентів, посилення контролю та збереження їх життя й здоров’я.

Присутнім було роз'яснено правила поведінки в громадських місцях, а також поводження з незнайомими людьми та предметами, правила користування громадським транспортом, попередження травмування на об’єктах залізничної інфраструктури, правила поводження на річках і водоймах тощо.

Окрім того, під час інструктажу особливу увагу студентів акцентували на правилах поведінки в умовах підвищення температури повітря, попередження випадків перегрівання на сонці, порядку надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок нещасних випадків, а також безумовного дотримання правил поведінки під час оголошенні сигналу «Повітряна тривога».

Ви тут: Головна Новини та події ІНСТРУКТАЖ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ПЕРЕД ПОЧАТКОМ ЛІТНІХ КАНІКУЛ