21 березня в ауд. 224 відбувся кафедральний семінар, на якому з доповіддю на тему: «Сучасні підходи у вивченні природничих наук» виступив д.п.н., проф. Ткаченко І.А.

Доповідач охарактеризував викладання природничих наук у закладах загальної середньої освіти, провівши детальний аналіз модельних навчальних програм для 5-6 класів, інтегрованих курсів 7-9 класів, природничих наук у старшій школі. Чільне місце було відведено презентації наказів МОН України, в яких зазначалося перелік спеціальностей та спеціалізацій для підготовки вчителів освітньої галузі «Природознавство».

Особливу увагу Ткаченко І.А. акцентував на процесі фахової підготовки інтегрованого вчителя природничих наук, що базується на реалізації освітньо-професійної програми, в основу якої закладаються уявлення про сучасну наукову картину світу як систему вищої форми теоретичного узагальнення і систематизації різних форм соціального досвіду.

Ви тут: Головна Новини та події ВІДБУВСЯ КАФЕДРАЛЬНИЙ СЕМІНАР НА ТЕМУ: «СУЧАСНІ ПІДХОДИ У ВИВЧЕННІ ПРИРОДНИЧИХ НАУК»