18 жовтня 2023 року доктор педагогічних наук, професор кафедри фізики та інтегративних технологій навчання природничих наук Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Сергій ТЕРЕЩУК провів гостьову лекцію для науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. Тема лекції: «Використання штучного інтелекту в освіті: практичні кейси».

Під час проведення заходу було розглянуто такі питання:

– поняття «штучний інтелект» та процес його створення;

– нейронні мережі та їх особливості;

– сфери використання штучного інтелекту в побуті та на мобільних пристроях;

– чат-бот ChatGPT та його використання в освітньому процесі;

– програмне забезпечення з елементами штучного інтелекту.

Лектор розповів про нові виклики, що чекають на нас із використанням штучного інтелекту; про технологічне безробіття та заміну робочих місць штучним інтелектом; про шляхи успішного застосування штучного інтелекту в освіті тощо. Підняв дискусійне питання: штучний інтелект є загрозою чи прогресом?

Окрім теоретичного матеріалу було наведено приклади практичного застосування штучного інтелекту на прикладах використання такого програмного забезпечення, як ChatGPT, Deep Dream Generator, Bard, Midjourney.

Зустріч пройшла у продуктивній атмосфері. Більш детально про гостьову лекцію можна прочитати тут.

Ви тут: Головна Новини та події ВІДБУЛАСЯ ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ «ВИКОРИСТАННЯ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ В ОСВІТІ: ПРАКТИЧНІ КЕЙСИ»