20 лютого 2024 року у рамках реалізації угоди про співпрацю між Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини і Державним закладом «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д.Ушинського» відбулася робоча зустріч з організації внутрішньої академічної мобільності здобувачів вищої освіти.

У зустрічі взяли участь:

– від Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини: Тетяна Махомета, кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету фізики, математики та інформатики; Ірина Тягай, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри вищої математики та методики навчання математики, заступник декана з навчальної роботи; Сергій Терещук, доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри фізики та інтегративних технологій навчання природничих дисциплін, гарант ОПП Середня освіта (Фізика. Інформатика); Марина Декарчук, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри фізики та інтегративних технологій, гарант ОПП «Середня освіта (Природничі науки)»; здобувачі ОПП «Середня освіта (Фізика. Інформатика)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 014.08 Середня освіта (Фізика) Олег Івахнюк, Юрій Медведчук,  Богдана Семко;

- від Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д.Ушинського»: Олександра Ордановська, доктор педагогічних наук, доцент, доцент кафедри інноваційних технологій та методики навчання природничих дисциплін, гарант ОПП «Середня освіта (Фізика. Математика)»; Дмитро Дячок, кандидат фізико-математичних наук, доцент, завідувач кафедри інноваційних технологій та методики навчання природничих дисциплін, гарант ОПП «Середня освіта (Природничі науки)»; здобувачі ОПП «Середня освіта (Фізика. Математика)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 014.08 Середня освіта (Фізика) Алеся Супранович, Тетяна Блюднікова, Тетяна Головченко.

Учасники зустрічі обговорили перспективи подальшої співпраці в напрямі розвитку програми академічної мобільності між закладами-партнерами, порівняли навчальні плани спеціальності 014.08 Середня освіта (Фізика), поділилися особливостями освітнього процесу у своїх закладах, обговорили питання документального оформлення перезарахування результатів навчання.

Висловлюємо вдячність колегам за співпрацю та зацікавленість майбутнім розвитком програми внутрішньої академічної мобільності між закладами вищої освіти.

Ви тут: Головна Новини та події АКАДЕМІЧНОЇ МОБІЛЬНОСТІ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОПП СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ФІЗИКА)