ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ З ДИСЦИПЛІНИ "АСТРОНОМІЯ"

19 лютого 2024 відбулося відкрите лекційне заняття з дисципліни «Астрономія» зі студентами 31 та 31а академічних груп. Заняття проводив доктор педагогічних наук, професор Ткаченко І.А. лекція була присвячена актуальній тематиці, що передбачавала вивчення базових понять сферичної астрономії. Згідно плану лекції були запропоновані наступні питання: горизонтальна система астрономічних координат, перша та друга екваторіальні астрономічні системи астрономічних координат, екліптична система та перетворення координат різних систем. Під час проведення заняття лектор демонстрував графічні побудови небесної сфери та систем астрономічних координат з відповідним відображенням основних точок та ліній площин математичного меридіану, небесного екватору та екліптики. Графічні побудови доповнювалися алгебраїчним доведенням та матричними перетворюваннями. Насамкінець здобувачі вищої освіти мали можливість познайомитися з англомовними джерелами інформації, використавши різні освітні портали.

Ви тут: Головна Новини та події ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ З ДИСЦИПЛІНИ "АСТРОНОМІЯ"