ОГОЛОШЕННЯ! 27 ЛЮТОГО ВІДБУДЕТЬСЯ ЗУСТРІЧ ІЗ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ

27 лютого 2024 року о 15:00 відбудеться зустріч зі стейкхолдерами щодо обговорення проєктів освітньо-професійних програм спеціальностей 014 Середня освіта (Фізика та астрономія) та 014 Середня освіта (Природничі науки) першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів освіти.

Долучитися до зустрічі можна за посиланням: meet.google.com/ysc-qfzn-uye.

Проєкти ОПП розміщено на сайті факультету фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини: https://fmf.udpu.edu.ua/navchannia/osvitni-prohramy/proekty-osvitnikh-prohram. Рекомендації, пропозиції, зауваження та побажання надсилайте на електронну адресу кафедри фізики та інтегративних технологій навчання природничих наук: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ви тут: Головна Новини та події ОГОЛОШЕННЯ! 27 ЛЮТОГО ВІДБУДЕТЬСЯ ЗУСТРІЧ ІЗ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ