Шановні колеги, інформуємо Вас про те що у рамках діяльності "Центру професійного розвитку викладача" 31 січня 2024 року (середа) об 11.00 год. для викладачів з досвідом науково-педагогічної роботи понад 5 років відбудеться семінар ключовими питаннями, якого є:

1. Практика як невід'ємна складова підготовки майбутніх фахівців: вимоги до її організації та проведення.

Доповідач: Роєнко Світлана Олександрівна, відповідальна за практику в Університеті, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи УДПУ.

2. Використання штучного інтелекту в освіті: практичні кейси.

Доповідач: Терещук Сергій Іванович, доктор педагогічних наук, доцент кафедри фізики та інтегративних технологій навчання природничих наук УДПУ.

Покликанням на відеозустріч: https://meet.google.com/yaz-irnz-jqx

Ви тут: Головна Новини та події ОГОЛОШЕННЯ! СЕМІНАР У РАМКАХ ДІЯЛЬНОСТІ "ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ВИКЛАДАЧА"