КРУГЛИЙ СТІЛ НА ТЕМУ: «ЄДНАЄМОСЬ НАВКОЛО ПЕРЕМОГИ»

28 вересня та 5 жовтня 2023 року за участі викладачів та здобувачів вищої освіти відбулося засідання круглого столу на тему: «Єднаймось навколо перемоги». Так, 28 жовтня на базі волонтерського центру «До перемоги» заслухали доповідь волонтера центру Вікторії ВАСИЛЕНКО про волонтерський рух, його значення, історію, що сприяє розвитку морального виховання студентів. Після чого всі учасники зібрання долучилися до плетіння маскувальних сіток, яких так потребують наші Захисники.

5 жовтня на базі факультету фізики, математики та інформатики було продовжено роботу круглого столу на якому було представлено доповіді про важливість надання належної першої домедичної допомоги. На завершення був проведений майстер-клас з надання екстреної домедичної допомоги при пораненнях.

Ви тут: Головна Новини та події КРУГЛИЙ СТІЛ НА ТЕМУ: «ЄДНАЄМОСЬ НАВКОЛО ПЕРЕМОГИ»