ДЕНЬ ВЕТЕРАНІВ

1 жовтня Україна відзначає День ветеранів. Це свято тих громадян країни, за плечима яких багаторічна і старанна праця, вірна служба, заслуги і досвід, який дуже потрібен Україні в цей важкий час!

У зв’язку зі святом кафедра фізики та інтегративних технологій навчання сердечно вітає наших старших шановних колег-ветеранів Михайла Тадейовича Мартинюка і Юрія Миколайовича Краснобокого, які були і надалі залишаються нашими добрими вчителями і наставниками, з кого ми беремо приклад відповідального ставлення до роботи, до людей, хто продовжує віддавати свої знання і досвід. Ми завжди будемо вдячні за Ваш великий внесок у розвиток кафедри і дякуємо за те, що не припиняєте активної діяльності! Знаменно, що це свято співпало з Днем працівників освіти, оскільки Ви, Михайло Тадейович і Юрій Миколайович, є гарним прикладом для студентської молоді та формуєте нове покоління освітян України. Зі святом освітян Вас, дорогі наші ветерани!

Ви тут: Головна Новини та події ДЕНЬ ВЕТЕРАНІВ