З ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ!

З нинішнього року Україна 1 жовтня святкує День захисників та захисниць нашої Батьківщини. В цей день ми вітаємо всіх українських воїнів, які мужньо боронять нашу країну від ворогів! Своїми бойовими подвигами вони показали, що є достойними нащадками українського козацтва.

В рядах воїнів, що зараз захищають Україну, є й наші колишні студенти - випускники кафедри фізики та інтегративних технологій навчання природничих наук. Колектив кафедри щиро вітає їх і їхніх побратимів та всіх захисників і захисниць України зі святом і бажає всім  міцного здоров’я, незламного духу та мирного неба!

Ми також схиляємо голову перед тими героями, які поклали своє життя в боротьбі за Батьківщину, і завжди пам’ятатимемо їхній подвиг!

Ви тут: Головна Новини та події З ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ!