ВІТАЄМО З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!

Шановні колеги!

У перший день жовтня ми святкуємо наше професійне свято – День працівників освіти. Вся наша діяльність об’єднує нас величною метою – готувати молоде покоління до вчительської професії, надавати їм необхідні професійні знання, допомагати студентам проявити таланти, виховувати в них високі моральні й духовні цінності, соціальну активність, що стане фундаментом для їхнього професійного зростання на освітній ниві.

Нехай це свято підніме в нас дух невтомного творчого пошуку, прагнення до самовдосконалення, натхнення для реалізації нових творчих планів у професійній діяльності, а також принесе задоволення від вже здобутих досягнень і успіхів, повсякденну повагу і вдячність як від студентів, так і від держави і суспільства в цілому! І запорукою цьому хай стане якнайшвидша Перемога нашої країни над клятим ворогом нашої країни!

Зі святом, з Днем працівників освіти!

Ви тут: Головна Новини та події ВІТАЄМО З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!