РУХАЄМО ОСВІТУ РАЗОМ: ОПАНОВУЄМО ЦИФРОВИМИ ІНСТРУМЕНТАМИ

10 серпня 2023 року в межах роботи онлайн-школи «Я обираю цифрові інструменти» доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри фізики та інтегративних технологій навчання природничих наук Сергій ТЕРЕЩУК ознайомив слухачів з темою «Як використовувати критичне мислення для оцінювання ресурсів Інтернет». Доповідач на конкретних прикладах ґрунтовно висвітлив стратегії критичного оцінювання веб-ресурсів і можливостей подальшого їх використання в навчальному процесі для проведення навчальних досліджень. За певною сукупністю ознак користувачі самі мають вміти визначати доцільність використання того чи іншого ресурсу. Сукупність ознак відрізняється для різного віку учнів та залежить від навчальних цілей.

Безкоштовна онлайн-школа проходила 9-11 серпня 2023 року і була організована Громадською організацією «Інноваційні обрії України» спільно з Інститутом політико-правових та релігійних досліджень. Щодня, протягом цього періоду спікери заходу ділилися своїми знаннями щодо особливостей застосування різних цифрових інструментів та електронних ресурсів в сферах освітньої та наукової діяльності.

Ви тут: Головна Новини та події РУХАЄМО ОСВІТУ РАЗОМ: ОПАНОВУЄМО ЦИФРОВИМИ ІНСТРУМЕНТАМИ