06.09.2023 р. відбулася зустріч гаранта освітньої програми Середня освіта (Природничі науки) другого (магістерського) рівня вищої освіти Ткаченка І.А. – доктора педагогічних наук, професора зі здобувачами вищої освіти, які здобувають освітню ступінь – магістр. Зібрання проходило в дистанційному форматі за допомогою платформи Google meet. Для магістрів 154, 164, з-154, з-164 академічних груп було детально розкрито основні складники освітньо-професійної програми, зокрема перераховано освітні компоненти, загальні та фахові компетентності, програмні результати навчання, навчальні плани для прямих та перехресних магістрів, наведено логічно-структурні схеми ОП. Серед запитань здобувачів більшість стосувалося проведення педагогічної практики та відвідування занять в умовах змішаного навчання. Гарант освітньої програми Ткаченко І.А. звернув увагу присутніх на необхідність написання та захисту випускної магістерської роботи як необхідної передумови для здобуття професійної кваліфікації вчителя фізики, хімії, біології та природничих наук. По завершенню зустрічі було висловлено побажання проводити їх комплексно та регулярно.

Ви тут: Головна Новини та події ЗУСТРІЧ ГАРАНТА ОП «СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ПРИРОДНИЧІ НАУКИ)» ДРУГОГО (МАГІСТЕРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ