ВИХОВНА ГОДИНА "ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ"

01 травня 2023 року на кафедрі фізики та інтегративних технологій навчання природничих наук для студентів ОС «молодший бакалавр», «бакалавр» спеціальностей 014.08 Середня освіта (Фізика) та 014.15 Середня освіта (Природничі науки) відбулась виховна година на тему "Здоровий спосіб життя здобувачів вищої освіти" (доповідач: старший викладач кафедри Сергій Декарчук)

Під час виховної години учасники отримали корисні поради та рекомендації щодо здорового способу життя. Було розглянуто питання правильного харчування, важливості регулярних фізичних вправ та відпочинку, а також впливу стресу на наше здоров'я.

Виховна година стала чудовою можливістю для здобувачів освіти дізнатися більше про здоровий спосіб життя та отримати практичні поради, які можна застосувати у повсякденному житті. Ми сподіваємось, що такі заходи стануть традицією і зможуть допомогти нашим студентам зберегти своє здоров'я та підвищити ефективність навчання.

Ви тут: Головна Новини та події ВИХОВНА ГОДИНА "ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ"