Для участі у конференції необхідно:

1. Заповнити анкету-заявку за посиланням: https://forms.gle/yJTmMheEtMDCJyhf9.
  2. Підготувати тези доповідей (до 3 сторінок) та надіслати на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., вказавши тему повідомлення: Матеріали конференції.
  3. Оплатити організаційний внесок за реквізитами UA408201720313261001201004420, код ЄДРПОУ 02125639 (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини) з приміткою «за участь у конференції СФЗ-ОІЗШПО, прізвище, ім’я, по батькові учасника».
  4. Надіслати копію квитанції про оплату організаційного внеску на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою «Організаційний внесок» (назва файлу – прізвище автора, наприклад, Дерев'янко_тези, Дерев'янко_Квитанція)

Ви тут: Головна Новини та події ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ПРОБЛЕМИ РЕАЛІЗАЦІЇ ДИДАКТИЧНИХ ФУНКЦІЙ НАВЧАЛЬНОГО ФІЗИЧНОГО ЕКСПЕРИМЕНТУ В УМОВАХ ІНТЕГРАЦІЇ ШКІЛЬНОЇ ПРИРОДНИЧОЇ ОСВІТИ»