Викладання дисципліни «Сучасні освітні технології навчання природничих наук» для здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «молодший бакалавр» академічної групи 25 м здійснюється іноземною мовою. Під час проведення лекції на тему: «Technology of group learning activities», яка відбувалася в дистанційному режимі лектор Ігор Ткаченко акцентував увагу студентів на використання мобільних додатків під час вивчення природничих наук за умови впровадження цілісної концепції M-learning навчання. Здобувачі вищої освіти мали змогу ознайомитись з такими  мобільними застосунками як  «iNaturalist», «EarthViewer», «Chemistry Lab» «Star Walk 2», «Stellarium», «Star Chart», «Sky Map». Ігор Анатолійович показав зручність використання мобільних додатків та широкі можливості щодо наочності й динамічності викладу навчального матеріалу, активну взаємодію із джерелами інформації у змішаному режимі навчання.

Заняття проходило в режимі англомовного спілкування.

На занятті були присутні викладачі кафедри: кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри Юлія Решітник, кандидати педагогічних наук, доценти Марина Декарчук та Оксана Гнатюк. Присутні відзначили високий науково-методичний рівень проведеного заняття, його актуальність, інноваційність та відповідність сучасним вимогам до організації освітнього процесу.

Ви тут: Головна Новини та події ЗАНЯТТЯ З ДИСЦИПЛІНИ «СУЧАСНІ ОСВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ НАВЧАННЯ ПРИРОДНИЧИХ НАУК» АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ