ЦИФРОВІ ІНСТРУМЕНТИ GOOGLE ДЛЯ ОСВІТИ

Викладачі кафедри успішно пройшли курси «Цифрові інструменти Google для освіти»

Протягом І семестру 2022 року викладачі кафедри фізики та інтегративних технологій навчання природничих наук: Сергій Терещук, Михайло Дудик, Марина Декарчук, Юлія Решітник, Сергій Декарчук, Олександр Підгорний проходили курси «Цифрові інструменти Google для освіти». Організатором курсу вчергове виступило Міністерство освіти і науки України за підтримки Google Україна, а безпосереднє навчання здійснювалося тренерами Академії цифрового розвитку.

Навчання здійснювалося за базовим (робота з мобільними пристроями), середнім (робота з установленим вебпереглядачем Google Chrome) та поглибленим (робота з ноутбуками Chromebook) рівнями.

Викладачі кафедри успішно виконали завдання онлайн курсів та отримали відповідні сертифікати.

Ви тут: Головна Новини та події ЦИФРОВІ ІНСТРУМЕНТИ GOOGLE ДЛЯ ОСВІТИ