З 19 по 26 грудня 2022 року студенти факультету фізики, математики та інформатики ОП «Середня освіта (Природничі науки)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Іван Гром, Євгенія Іванченко та Каріна Білик пройшли міжнародне стажування на тему «Використання неформальної освіти у підготовці бакалаврів та магістрів: досвід країн Європейського союзу та України» (Організатор: ГО «Міжнародна фундація науковців та освітян» (м. Люблін, Польща)).

Програма стажування передбачала розгляд питань:

1. Розуміння неформальної освіти в країнах Європейського союзу та в Україні.
  2. Неформальна освіта: підтвердження та визнання в країнах Європейського союзу та Україні.
  3. Особливості неформальної та формальної освіти: досвід країн ЄС та України.
  4. Неформальна освіта: практичний досвід країн Європейського союзу та України.

Здобувачі освіти прослухали лекції та успішно виконали практичні завдання під керівництвом провідних фахівців Польщі. За результатами стажування учасники отримали Сертифікати міжнародного зразка.

Вітаємо і зичимо подальших успіхів у навчанні!

Ви тут: Головна Новини та події МІЖНАРОДНЕ СТАЖУВАННЯ СТУДЕНТІВ ОП «СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ПРИРОДНИЧІ НАУКИ)» ПЕРШОГО (БАКАЛАВРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ