ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ (ПЕДАГОГІЧНОЇ) ПРАКТИКИ

6 жовтня 2022 року на факультеті проведено звітну конференцію з виробничої (педагогічної) практики здобувачів вищої освіти ІІ курсу освітнього ступеня «Магістр» заочної форми навчання, які навчаються за освітньою програмою Середня освіта (Природничі науки).

Із вітальним словом до здобувачів вищої освіти звернулася заступник декана з питань практичної підготовки студентів Дарія Возносименко побажала плідної праці, ефективного обміну думками, мирного неба, міцного здоров’я всім присутнім та творчих успіхів.

Під час конференції керівник практики Марина Декарчук поділилась враженнями про проходження педагогічної практики здобувачами вищої освіти та надала високу оцінку виконанню завдань практики студентами. В ході конференції були заслухані звіти студентів, окреслились проблеми з якими стикалися здобувачі вищої освіти під час практики.

Загалом конференція пройшла в невимушеній дружній атмосфері співпраці та взаєморозуміння.

Бажаємо нашим студентам мирного неба, міцного здоров’я та творчої реалізації в освітній діяльності!

Ви тут: Головна Новини та події ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ (ПЕДАГОГІЧНОЇ) ПРАКТИКИ