03 жовтня 2022 року, відбувалася настановча конференція для здобувачів вищої освіти ІІІ курсу (термін навчання 2р. 10 м. ) освітнього ступеня «бакалавр» факультету фізики, математики та інформатики, які навчаються за освітньою програмою Середня освіта (Фізика. Інформатика).

Початком проходження навчальної (предметної) практики стала настановча конференція. Під час зустрічі із вітальним словом до здобувачів вищої освіти звернулася декан факультету Тетяна Махомета. Керівники практик Юлія  РешітникОксана Гнатюк  розкрили особливості та окреслили конкретні завдання даного виду практики, надали вимоги до оформлення звітної документації, оголосили критерії оцінювання.

Бажаємо студентам творчих успіхів у придбанні нових практичних знань та яскравих вражень від проходження практики!

Ви тут: Головна Новини та події НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З НАВЧАЛЬНОЇ (ПРЕДМЕТНОЇ) ПРАКТИКИ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ СКОРОЧЕНОГО ТЕРМІНУ НАВЧАННЯ