Кафедра фізики та астрономії і методики їх виладання

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

КАФЕДРА ФІЗИКИ ТА ІНТЕГРАТИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ НАВЧАННЯ ПРИРОДНИЧИХ НАУК

ВІДБУВСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР «БЕЗБАР‛ЄРНІСТЬ В ОСВІТІ: ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

19 січня 2022 року на базі факультету фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар «Безбар‛єрність в освіті: практичні аспекти та перспективи».

 

 

 

 

З вітальним словом до присутніх звернувся перший проектор Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, професор Андрій ГЕДЗИК, зазначивши, що тематика семінару є надзвичайно актуальною та зібрала небайдужих і активних людей, які докладають чимало зусиль для розвитку освітньої моделі з підтримки розвитку безбар‛єрності в освіті.

 

 

Модераторами даного семінару були Тетяна МАХОМЕТА, декан факультету фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, кандидат педагогічних наук, доцент та  Аліна СЕВАСТЮК менеджер зі зв’язків з громадськістю «Хуавей Україна».

 

 

 

На семінарі були представленні доповіді  Дмитра ЗАВГОРОДНЬОГО, генерального директора директорату цифрової трансформації Міністерства освіти і науки України, «Всеукраїнська школа онлайн: практика онлайн-ресурсу та перспективи використання мобільного застосунку Всеукраїнської школи онлайн»; Віктора САЛЬКОВА, керівника експертної групи з питань позашкільної та інклюзивної освіти Міністерства освіти і науки України та Світлани БЕРЕЗІНОЇ, доктора економічних наук, професора, експерта з інклюзивного освітнього середовища, «Інклюзивне освітнє середовище»; Аліни СЕВАСТЮК, менеджера зі зв’язків з громадськістю «Хуавей Україна»; Наталії ЛИМОНОВОЇ, засновниці GIOS – Global Innovative Online School, ГО «Цифрове майбутнє освіти», «Тренди в освіті і роль мобільних застосунків для освітніх цілей (огляд Huawei AppGallery)»; Едуарда («ДІЛЯ») ПРИСТУПИ генерального директора, співзасновника та композитор проєкту «Аудіоказки українською» «Мобільний застосунок «Аудіоказки українською»: аудіоказки і музика для цілісного розвитку особистості»; Ганни УСАТЕНКО, керівника соціального підприємства "ДивоГра", психолога, «Альтернативна та додаткова комунікація в цифровому форматі як інструмент співпраці учасників педагогічного процесу в інклюзії». Ярослава ШВИДКОГО,  MA (Master of Arts), голови громадської організації «Діджитал Черкаси» (м. Черкаси), «Соціальне партнерство: досвід ГО «Діджитал Черкаси» з просування цифрових інструментів»; Оксани КРИВОНОГОВОЇ, кандидата психологічних наук, доцента, голови громадської організації «Одеська обласна організація медико-психологічно-педагогічної допомоги» «Здорове суспільство» (м. Одеса), «АДК - це не лише слова»; Дар’ії ПУЛЯЄВОЇ, спеціаліста з прикладного аналізу поведінки, логопед ГО «ДОМ» (м. Харків), «Практичне використання  застосунку Digital Inclusion у роботі з особами, які мають порушення мовлення та комунікації»; Оксани ГНАТЮК, кандидата педагогічних наук, доцента, доцента кафедри фізики та інтегративних технологій навчання природничих наук Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини; Валентини ПІСНЯК, викладача кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі факультету початкової освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, дитячого арт-терапевта, «Можливості використання мобільних застосунків у роботі з учнями з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного навчання»; Людмили МІРОНЕЦЬ, кандидата педагогічних наук, доцента, декана природничо-географічного факультету Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка; Алли СТЕПАНЮК, доктора педагогічних наук, професора,  професора кафедри загальної біології та методики навчання природничих дисциплін Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка,  «Використання мобільних застосунків при формуванні біологічних понять у школярів на засадах інтеграції».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У зв’язку із великою кількістю бажаючих узяти участь у роботі семінару (понад 1200 учасників) з усіх областей України, трансляція заходу відбувалася на каналі в YouTube Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини: https://www.youtube.com/watch?v=WOd7I6puNaQ&t=2461s. Всі бажаючі змогли дивитися семінар наживо та задавати питання в чаті протягом семінару. Активними слухачами також стали здобувачі вищої освіти ОС «молодший бакалавр», «бакалавр» та «магістр» спеціальностей 014.08 Середня освіта (Фізика) та 014.15 Середня освіта (Природничі науки).

Дякуємо всім, хто брав участь в організації й роботі семінару, а також сподіваємося, що проведення таких цікавих і, в першу чергу, корисних зустрічей у подальшому залишиться доброю традицією!

 

Ви тут: Головна Новини та події ВІДБУВСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР «БЕЗБАР‛ЄРНІСТЬ В ОСВІТІ: ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»