ЗУСТРІЧ ГАРАНТІВ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ ТА КЕРІВНИКІВ ПРАКТИК

07 вересня  2021 року на факультеті фізики математики та інформатики відбулася зустріч гарантів освітніх програм Середня освіта (Фізика), Середня освіта (Математика. Інформатика), Середня освіта (Математика) Середня освіта (Інформатика), Середня освіта (Фізика. Інформатика), Середня освіта (Природничі науки) та керівників практик з відповідальним за стажування студентів та керівником педагогічних практик по університету, кандидатом педагогічних наук, доцентом Оксаною Гнатюк. Під час зустрічі Оксана Гнатюк ознайомила присутніх з оновленим положенням про організацію практик в Уманському державному педагогічного університеті імені Павла Тичини для денної та заочної форми навчання. Також наголосила, що зміст, наступність та взаємозв’язок усіх видів практики визначає гарант освітньої програми в наскрізній програмі практики, яка розробляється проектною групою освітньої програми відповідно до встановлених вимог зазначених у положенні.

Бажаємо здобувачам вищої освіти яскравих вражень, вдалого проходження практики та успішних оцінок за її результатами!

Ви тут: Головна Новини та події ЗУСТРІЧ ГАРАНТІВ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ ТА КЕРІВНИКІВ ПРАКТИК