ПРОХОДЖЕННЯ НАВЧАЛЬНОЇ (ПРЕДМЕТНОЇ) ПРАКТИКИ НА БАЗІ ЛАБОРАТОРІЙ КАФЕДРИ

З 12 по 23 жовтня 2019 року студенти 41, 42, 41і груп, що навчаються за освітньо-професыйними програмами Середня освіта (Фізика), Середня освіта (Фізика. Математика) та Середня освіта (Фізика. Інформатика) проходили навчальну (предметну) практику на базі факультету фізики математики та інформатики, а саме в лабораторіях кафедри фізики та інтегративних технологій навчання природничих наук Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Під час практики студенти перевіряли на дослідах фізичні закономірності та наслідки з них, а також знайомилися з принципом дії та будовою основних електровимірювальних приладів і найважливішими методами фізичного експерименту.

Першочерговим завданням практики було ознайомлення студентів з сучасними методами вимірювання фізичних величин, дослідженнями фізичних процесів і явищ, формування навичок експериментальної роботи в умовах реальних та віртуальних фізичних лабораторій, використанням сучасних педагогічних технологій для реалізації науково-дослідницької роботи.

Ви тут: Головна Новини та події ПРОХОДЖЕННЯ НАВЧАЛЬНОЇ (ПРЕДМЕТНОЇ) ПРАКТИКИ НА БАЗІ ЛАБОРАТОРІЙ КАФЕДРИ