12 жовтня 2020 року на факультеті фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася зустріч гаранта освітньої програми Середня освіта (Природничі науки) к.пед.н., доцента Оксаною Гнатюк із здобувачами вищої освіти 1 курсу освітнього ступеня «молодший бакалавр». Під час зустріч декан факультету  к.пед.н., доцент Тетяна Махомета ознайомила здобувачів вищої освіти про те, яким чином учасникам освітнього процесу надається інформація щодо цілей, змісту та очікувані результати навчання, порядку й критерії оцінювання у межах окремих освітніх компонентів та як забезпечується доступ до інформаційних ресурсів щодо освітньої діяльності і яка конкретно інформація щодо навчання висвітлена на сайті та у віртуальних навчальних середовищах, порядок внесення своїх зауваження і пропозиції щодо її покращення.

Під час зустрічі гарант освітньої програми розповіла студентам про обов’язкові норми сучасної освітньої парадигми – студентоцентризм, особливості освітньої програми Середня освіта (Природничі науки) освітнього ступеня «молодший бакалавр», призначення і роль окремих дисциплін та практик у навчанні, звернувши особливу увагу на питання придатності випускників до працевлаштування та подальшого навчання, національної та міжнародної академічної кредитної мобільності, дали детальну характеристику механізму формування компетентностей і програмних результатів навчання, роль здобувачів вищої освіти у внутрішньому забезпеченні якості освіти, академічну доброчесність.

Після виступу декана факультету та гаранта освітньої програми зі студентами було проведено обговорення її змісту, зокрема щодо їх прав, обов’язків і відповідальності. Цікавою виявилася дискусія, щодо залучення представників роботодавців, професіоналів практиків та громадських організацій до організації освітнього процесі й читання аудиторних занять.

Ви тут: Головна Новини та події ЗУСТРІЧ ГАРАНТА ОПП ПОЧАТКОВОГО РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ "СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ПРИРОДНИЧІ НАУКИ)"