ОГОЛОШЕННЯ! ПРОВЕДЕННЯ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ

Щодо термінів проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фізика» у 2019/2020 н. р. в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.

Згідно з листом Міністерства освіти і науки України «Щодо студентських олімпіад, конкурсів та турнірів» і відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Постанови Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2020 р. № 760 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» та з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, проведення студентських олімпіад, конкурсів та турнірів переноситься на період загальнонаціонального карантину.

Ви тут: Головна Новини та події ОГОЛОШЕННЯ! ПРОВЕДЕННЯ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ