ВІТАЄМО СТУДЕНТІВ І ВИКЛАДАЧІВ З ПОЧАТКОМ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

З  1  вересня 2020 року  розпочався навчальний рік згідно рекомендацій МОН України щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину у дистанційному режимі.

Оскільки соціальний аспект є вкрай важливим для розвитку комунікативних навичок, повноцінний перехід на дистанційний формат супроводжується фізичними відвідуваннями занять (воркшопами, тренінгами та інтенсивами за заданою тематикою), відповідно поповнюючи арсенал необхідних умінь для старту професійної діяльності.

Професорсько-викладацький склад кафедри фізики та інтегративних технологій навчання природничих наук для студентів 2–4 курсів освітніх програм Середня освіта (Фізика)  та Середня освіта (Природничі науки) проводять лекції у режимі  відео-конференцій з використанням спеціалізованого хмарного програмного забезпечення  Google Meet, Zoom, дистанційного освітньо-інформаційного середовища  MOODLE, Google Classroom та інших засобів навчання.

Оголошення про час і форму проведення занять були вчасно розміщені на сторінках дисциплін дистанційного освітньо-інформаційного середовища  MOODLE та  Google Classroom.  У результаті педагогічної взаємодії викладачів та студентів здійснювалось досягнення поставлених цілей та бажаних результатів кожної з сторін.

Бажаємо всім учасникам освітнього процесу успіхів у новому навчальному році!

Ви тут: Головна Новини та події ВІТАЄМО СТУДЕНТІВ І ВИКЛАДАЧІВ З ПОЧАТКОМ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ