ІЛОН МАСК ПРО ВАЖЛИВІСТЬ ВИВЧЕННЯ ФІЗИКИ

Ілон Маск – це американський винахідник, який став справжнім революціонером Кремнієвої долини. Його називають да Вінчі нашої епохи і новим Стівом Джобсом.

Щоразу він озвучує дедалі божевільніші та революційніші ідеї, за втілення яких готовий взятися. Не дивно, ще в успішний запуск ракети-носія Falcon Heavy з автомобілем Tesla Roadster до орбіти Марса спершу не вірив ніхто, але Маску та його компанії SpaceX це вдалося!

Винахідник першого справді успішного електрокара Tesla та один із засновників компанії із виготовлення та установки сонячних батарей SolarCity цікавиться не лише проблемами на Землі. Найголовнішою його метою є колонізація Марсу, і саме він добряче струсонув американську космічну галузь, створивши унікальні ракети багаторазового використання Falcon.

Ви тут: Головна Новини та події ІЛОН МАСК ПРО ВАЖЛИВІСТЬ ВИВЧЕННЯ ФІЗИКИ