Кафедра фізики та інтегративних технологій навчання природничих наук Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини оголошує набір на навчання за коротким циклом (два роки) з отриманням освітнього ступеня вищої освіти «молодший бакалавр», у тому числі, за державним замовленням.

Ступінь молодшого бакалавра – новий освітній продукт у системі вищої освіти України. Ви отримаєте унікальну можливість на основі повної загальної середньої освіти отримати освітній ступінь «молодший бакалавр» на початковому рівні (короткому циклі) вищої освіти за спеціальністю «Середня освіта (Природничі науки)».

Переваги короткого циклу навчання з отриманням освітнього ступеня «молодший бакалавр»:

• термін навчання складає лише 2 роки;
  • є можливість навчання за державним замовленням (бюджет), навіть із конкурсним балом менше ніж 125;
  • вартість навчання за контрактом – буде значно нижчою порівняно з іншими рівнями, зокрема, ступенем бакалавра (без врахування індикативної собівартості);
  • для вступу подаються сертифікати ЗНО лише із двох предметів(перший – українська мова та література – обов’язково, а другий – за вибором (на бюджет – або біологія, або географія, або фізика, або хімія, на контракт – або математика, або історія України, або географія));
  • під час вступу на освітній ступінь «молодшого бакалавра» враховуються додаткові конкурсні бали за успішне закінчення підготовчих курсів (до 10 балів) та участь в олімпіаді для вступників до закладів вищої освіти (до 20 балів), які проводить університет;
  • невід’ємною частиною диплома молодшого бакалавра є додаток до диплома європейського зразка, що надає можливість здобувати освіту в закордонних закладах вищої освіти.

І найголовніше, диплом «молодшого бакалавра» дає змогу:

1. Продовжити навчання за скороченим терміном здобуття вищої освіти за наступним ступенем (бакалавр, магістр).
  2. Розпочати професійну діяльність за обраним фахом, поєднуючи її з навчанням за скороченим терміном. Зокрема,диплом «молодшого бакалавра» за спеціальністю  «Середня освіта (Природничі науки)» надасть Вам можливість обіймати посади асистента вчителя природничих наук (природничих наук, фізики, хімії, біології), асистента викладача коледжів, закладів вищої освіти та закладів передвищої освіти, що забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти, професійно-технічних навчальних закладів, асистента вчителя інклюзивного навчання, асистента у сфері еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти хіміко-біологічного та природничого профілю.

Для вступу подаються такі документи:

–   документ державного зразка про повну загальну середню освіту (документ про здобутий освітній ступінь), додаток до нього;

– сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти з предметів, що виносяться на конкурс (у 2020 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2017, 2018, 2019 та 2020 років);

–  копія паспорта;

–   копія ідентифікаційного номера;

– посвідчення про приписку до призовної дільниці (військовий квиток);

–   документи, що дають право на пільги;

–    чотири кольорових фотокартки розміром 3 х 4 см;

–    два конверти з марками.

Чекаємо саме на Вас!!!

Ви тут: Головна Новини та події Запрошуємо на навчання для здобуття ступеня «молодший бакалавр» за спеціальністю «Середня освіта (Природничі науки)» у 2020 році