Підвищення ефективності онлайн-навчання під час введення карантинних заходів – основне завдання, яке постало перед педагогами усіх без винятку закладів освіти України. Тож з метою налагодження ефективного дистанційного навчання, головну роль в якому виконує викладач, для молодих науковців кафедри фізики та інтегративних технологій навчання природничих наук було організовано і проведено вебінар на тему: «Способи налагодження ефективного дистанційного навчання та комунікації між всіма учасниками освітнього процесу під час карантинних заходів».

З презентацією на задану тему вебінару виступив викладач кафедри, кандидат педагогічних наук Володимир Миколайко.

В ході проведення вебінару були розглянуті наступні питання:

1. Короткий огляд онлайн-ресурсів, які можна застосовувати для

дистанційного навчання.

2. Особливості та складнощі дистанційного навчання:

2.1. Як методично організувати навчальний процес?

2.2. Як утримати увагу студента?

2.3. Як автоматизувати навчальний процес?

2.4. Які труднощі виникають на етапі імплементації онлайн-навчання та як їх подолати?

3. Необхідність комунікації (викладач-студент) та інструменти для її налагодження.

Учасники вебінару мали змогу ознайомитись з актуальними питаннями, що стосуються організації дистанційного навчання в період карантинних заходів, та поділитися власними думками щодо підвищення ефективності цього процесу.

Наприкінці вебінару Володимир Миколайко надав усім методичні та практичні поради щодо налагодження ефективного дистанційного навчання.

Ви тут: Головна Новини та події Вебінар для молодих викладачів кафедри фізики та інтегративних технологій навчання природничих наук