Дистанційне засідання кафедри

Під керівництвом завідувача кафедри, професора Михайла Мартинюка 4 травня 2020 року відбулося планове засідання кафедри фізики та інтегративних технологій навчання природничих наук. На засіданні розглядалися наступні питання:

1)  Підготовка до літньої заліково-екзаменаційної сесії;

2)  Затвердження документації до ДЕК;

3)  Різне.

У різному обговорювались питання організації практичної підготовки здобувачів вищої освіти, захист курсових робіт в умовах карантину, особливості організації заліково-екзаменаційної сесії за допомогою дистанційних технологій.

Для проведення дистанційного засідання було обрано сервіс для проведення відеоконференцій Google Meet. Дякуємо всім членам кафедри за активну участь у процесі обговорення нагальних питань, а також професору кафедри Сергію Терещуку за організацію та технічний супровід он-лайн засідання кафедри.

Ви тут: Головна Новини та події Дистанційне засідання кафедри