Забезпечення умов для вибору власної освітньої траєкторії – є одним із ключових завдань при підготовці здобувачів вищої освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. І вибір навчальних дисциплін для реалізації цього завдання посідає своє чільне місце.

Вибір здобувачами вищої освіти навчальних дисциплін в обсязі 25% загальної кількості кредитів ЄКТС створює умови для досягнення таких цілей:

- поглиблення професійних знань в межах обраної освітньої програми та здобуття додаткових спеціальних професійних компетентностей;

- поглиблення знань та здобуття додаткових загальних та загально професійних компетентностей в межах спеціальності або споріднених спеціальностей і галузі знань;

- ознайомлення із сучасним рівнем наукових досліджень у інших галузях знань та розширення або поглиблення результатів навчання за загальними компетентностями.

Для організації процедури вибору навчальних дисциплін, ознайомлення та допомоги студентам у виборі дисциплін під час карантинного періоду викладачем кафедри фізики та інтегративних технологій навчання природничих наук Катериною Ільніцькою було проведено онлайн семінар на тему: «ВІЛЬНИЙ ВИБІР НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН – ШЛЯХ ДО ФОРМУВАННЯ ВЛАСНОЇ ОСВІТНЬОЇ ТРАЄКТОРІЇ».

В межах роботи семінару здобувачі вищої освіти ОС «Бакалавр» спеціальностей «Природничі науки» та «Фізика» ознайомились із:

- «Положенням про порядок вільного вибору навчальних дисциплін здобувачами вищої освіти в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини»;

- переліком запропонованих для вільного вибору дисциплін відповідно до освітньо-професійних програм та робочих програм цих дисциплін;

- порядком вибору студентами навчальних дисциплін.

До обговорення процедури вільного вибору дисциплін долучились: куратор 14 та 11 груп, для яких було проведено семінар, Юлія Решітник та викладач кафедри Олександр Підгорний. Наприкінці інформаційної частини семінару кожен студент мав змогу здійснити свій вибір, попередньо узгодивши його з іншими представниками групи.

Бажаємо нашим студентам наполегливості та успіхів у вивченні обраних дисциплін!

Ви тут: Головна Новини та події РЕАЛІЗАЦІЯ ВИБОРУ НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН СТУДЕНТАМИ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ «ПРИРОДНИЧІ НАУКИ» ТА «ФІЗИКА» ФФМІ