ОНЛАЙН-СЕМІНАР «ОСОБЛИВОСТІ ОФОРМЛЕННЯ ЛІТЕРАТУРНИХ ДЖЕРЕЛ ДО НАУКОВОЇ СТАТТІ»

Діяльність Ради молодих учених та студентського наукового товариства продовжується і в умовах карантину набуває іншої форми - онлайнової. Молоді фахівці досліджують різноманітні наукові проблеми, вивчають досвід українських та закордонних авторів, працюють в онлайнових репозиторіях та відкритих електронних журналах. В результаті такої діяльності накопичується велика кількість бібліографічних посилань, які потребують відповідного оформлення.

З метою полегшення роботи молодих науковців 2 квітня 2020 року на базі платформи Zoom було проведено онлайн семінар «Особливості оформлення літературних джерел до наукової статті» (доповідач: Галина Ткачук, доктор педагогічних наук, професор кафедри інформатики і ІКТ). В межах семінару розглянуто державний стандарт України ДСТУ 8302:2015, який використовується для опису бібліографічних посилань в більшості наукових видань, а також при оформленні списку літератури в дисертаціях та авторефератах. Зокрема, було наведено приклади оформлення посилань на підручник, посібник, монографію, наукову статтю, матеріали конференцій, законодавчі та нормативні документи, електронні ресурси та інше.

Ви тут: Головна Новини та події ОНЛАЙН-СЕМІНАР «ОСОБЛИВОСТІ ОФОРМЛЕННЯ ЛІТЕРАТУРНИХ ДЖЕРЕЛ ДО НАУКОВОЇ СТАТТІ»