Кафедра фізики та астрономії і методики їх виладання

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

КАФЕДРА ФІЗИКИ ТА ІНТЕГРАТИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ НАВЧАННЯ ПРИРОДНИЧИХ НАУК

ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ З НАВЧАЛЬНОЇ (ПРЕДМЕТНОЇ/ТЕХНОЛОГІЧНОЇ) ПРАКТИКИ

Осіння навчальна практика на факультеті фізики, математики та інформатики стала важливим етапом у підготовці майбутніх учителів, забезпечивши студентам IV курсу глибоке занурення у практичну складову їхньої майбутньої професії.

З 30 вересня по 11 жовтня та з 11 листопада по 22 листопада 2024 року студенти, які навчаються за освітньо-професійними програмами «Середня освіта (Фізика. Інформатика)» та «Середня освіта (Математика. Інформатика)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти проходили навчальну (предметну) практику на базі лабораторій та кабінетів факультету фізики математики та інформатики.

 

 

Під час практики студенти 41, 41а груп перевіряли на дослідах фізичні закономірності та наслідки з них, формували навички роботи з сучасним лабораторним обладнанням, вивчали методи фізичного експерименту та знайомилися з сучасними педагогічними технологіями для реалізації науково-дослідницької роботи.

 

 

Студенти 42, 42а груп удосконалювали математичні навички та готувались до роботи з обдарованими учнями, вивчали нестандартні методи розв’язування математичних задач олімпіадного характеру та задач підвищеної складності, а також виготовляли та використовували дидактичні засоби навчання.

 

 

Також у цей період студенти, що навчаються за освітньо-професійною програмою «Середня освіта (Інформатика)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти проходили навчальну (технологічну) практику на базі Інформаційно-обчислювального центру Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

 

 

 

Під час проходження технологічної практики студенти 43, 43а груп визначали: апаратні характеристики хостів (комп’ютерів, ноутбуків, планшетів інших кінцевих пристроїв), периферійних та проміжних (мережних) пристроїв; характеристики використовуваних операційних систем та їх ліцензування; використовувані антивірусні, антишпигунські програмні засоби та брандмауери; встановлене прикладне програмне забезпечення та їх ліцензування. Перевіряли: температурний режим роботи пристроїв; можливість оновлення мікропрограм, драйверів пристроїв, операційної системи та іншого програмного забезпечення; кінцеві, проміжні пристрої та мережу в цілому на наявність проблем у роботі. Навчилися користуватися: програмним забезпеченням для створення образів операційних систем та відновлення з них (розгортання одного образу операційної системи на багатьох пристроях з подальшим налаштуванням); програмним забезпеченням для створенням резервних копій; програмним забезпеченням для отримання інформації про апаратну складову кінцевих пристроїв та її тестуванням; програмним забезпеченням для віддаленого адміністрування кінцевих та проміжних пристроїв; програмними засобами для симуляції роботи мережних та кінцевих пристроїв та мережі в цілому.

Даний вид практики викликав зацікавленість у студентів до професії та формування творчого ставлення до майбутньої професійної діяльності.

Ви тут: Головна Новини та події ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ З НАВЧАЛЬНОЇ (ПРЕДМЕТНОЇ/ТЕХНОЛОГІЧНОЇ) ПРАКТИКИ