Кафедра фізики та астрономії і методики їх виладання

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

КАФЕДРА ФІЗИКИ ТА ІНТЕГРАТИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ НАВЧАННЯ ПРИРОДНИЧИХ НАУК

УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ У МІЖНАРОДНИХ КОНФЕРЕНЦЯХ З ПРОБЛЕМ МЕХАНІКИ РУЙНУВАННЯ

Упродовж вересня-жовтня 2024 року доценти кафедри фізики та інтегративних технологій навчання природничих наук Михайло Дудик та Юлія Решітник прийняли участь у роботі міжнародних конференцій присвячених математичним проблемам механіки руйнування.

Так, 24–26 вересня під час роботи 11-ї Міжнародної наукової конференції «Математичні проблеми механіки неоднорідних структур», яка проходила у Львові в Інституті прикладних проблем механіки і математики ім. Я. С. Підстригача НАН України за підтримки Національного комітету України з теоретичної і прикладної механіки, Українського товариства з механіки руйнування матеріалів та Наукового товариства імені Шевченка була представлена доповідь на тему «Модель повороту міжфазної тріщини у квазікрихкий матеріал біматеріального тіла у кутовій точці ламаної межі поділу».

Програма конференції охоплювала теми, серед яких: математичне моделювання у механіці деформівних твердих тіл, математичні методи механіки та термомеханіки, механіки неоднорідних тіл, метаматеріалів та наноструктур, механіки контактної взаємодії, тіл з тріщинами та тонкими включеннями, динаміки неоднорідних середовищ, оптимізації та проєктування елементів конструкцій і біомеханічних систем.

Також, до обговорення було включено широке коло питань, пов’язаних з проблемами, які стосуються оборони Держави та відновлення інфраструктури, методів та засобів навчання у галузі механіки та прикладної математики.

З 7 по 11 жовтня 2024 року науковці, під час роботи Міжнародної наукової конференції «Механіка: сучасність і перспективи», яка відбулася в Києві на базі Інституту механіки ім. С.П Тимошенка НАН України виступили з доповіддю на тему «Поворот міжфазної тріщини у квазікрихкий матеріал біматеріального тіла у кутовій точці ламаної межі поділу».

Програма конференції охоплювала теми з таких напрямків:

  • механіка композитних та неоднорідних середовищ;
  • механіка культурних систем;
  • механіка зв'язних полів у матеріалах та елементах конструкцій;
  • механіка руйнування та втому;
  • динаміка та стійкість руху механічних систем.

Участь викладачів кафедри в таких престижних наукових заходах сприяє розвитку наукової співпраці та впровадженню нових підходів у дослідженнях з механіки руйнування.

 

 

Ви тут: Головна Новини та події УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ У МІЖНАРОДНИХ КОНФЕРЕНЦЯХ З ПРОБЛЕМ МЕХАНІКИ РУЙНУВАННЯ