ІНКЛЮЗИВНИЙ КОНКУРС «ТОЧКИ ДОТИКУ»

Запрошуємо усіх бажаючих до участі в інклюзивному конкурсі "ТОЧКИ ДОТИКУ", що проводиться в рамках реалізації Міжнародної програми розвитку інклюзивних спільнот, з 19 вересня 2022 року по 14 жовтня 2022 року.

Головний меседж Конкурсу: «Безпечна співучасть – у точках дотику».

Основна мета Конкурсу полягає у виявленні, популяризації та активізації інклюзивних ініціатив, автентичних активностей, безумовних стосунків дітей, школярів, студентів, соціуму загалом з дітьми/особами з особливими/освітніми потребами.

Конкурс проходитиме у дистанційному форматі на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини за наступними номінаціями:

• Інклюзія:  інновації та впровадження;
  • Інклюзія: доступність, безбар’єрність, універсальний дизайн освітнього простору.

Жодна дитина не має відчувати себе іншою та виключеною з освітніх, культурних і соціальних процесів! Тож, усі хто цікавиться проблемами інклюзії, хто переймається створенням якісної системи освітніх послуг для здобувачів освіти з особливими освітніми потребами - цей конкурс саме для Вас!

Детальніше з умовами конкурсу можна ознайомитись у ПОЛОЖЕННІ.

Реєстраційна форма учасника Міжнародного інклюзивного конкурсу «Точки дотику»-2022: https://forms.gle/LMFp147AqeFETxuW6

Ви тут: Головна Новини та події ІНКЛЮЗИВНИЙ КОНКУРС «ТОЧКИ ДОТИКУ»