ВІТАЄМО З ПОЧАТКОМ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!

Професорсько-викладацький колектив факультету фізики, математики та інформатики щиро вітає всіх з початком 2022-2023 навчального року!

За період канікул – ви відпочили, набрались сил та готові підкорювати все нові й нові вершини, адже ми знаємо, що студенти ФФМІ – активні, креативні, наполегливі та непосидючі особистості.

Попри всі події, які відбуваються в країні – ми робимо з вами почесну місію – підтримуємо та розвиваємо освітню ниву.

Бажаємо вам в новий навчальний рік увійти з новими силами, креативними ідеями та гарним настроєм, великим прагненням до спільного успіху і моральною стійкістю. Нехай у кожного з нас все неодмінно виходить, а всі плани і задуми обов’язково реалізуються під мирним небом вільної України!

Бажаємо, щоб у вашому житті ніколи не закінчувалося навчання, тому що вчення – світло, а неуцтво – тьма! Так нехай же у Вашому житті яскраво сяє світло мудрості і знань!

Будьте здорові та нехай цей навчальний рік відкриє нові горизонти знань, стане часом високих досягнень, яскравих успіхів і здійснення мрій!

Усе буде Україна!

Ви тут: Головна Новини та події ВІТАЄМО З ПОЧАТКОМ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!