Факультет фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини оголошує прийом абітурієнтів для здобуття ступеня бакалавра за спеціальністю 014.15 Середня освіта (Природничі науки)!

Вже 5 років поспіль наш факультет готує фахівців-педагогів природничого профілю з використанням новітніх європейських та світових стандартів у сфері інтегрованої освіти, а навчання за даною освітньо-професійною програмою дає цілісне наукове бачення світу, розвиває допитливість і вміння застосовувати наукові знання в повсякденному житті й об’єднує фізику, хімію, біологію та природознавство в єдину систему. Саме це дозволяє випускникам спеціальності викладати інтегровані курси у школах, а фахівці отримують необхідні знання для виконання функціональних обов’язків учителів-предметників: учителя фізики, учителя хімії, учителя біології та учителя інтегрованого навчального предмету «Природничі науки», класних керівників у закладах вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації та закладах фахової передвищої освіти, організаторів гуртків природничого спрямування в закладах додаткової освіти, які стають надзвичайно актуальними на сьогоднішній день.

Безперечними перевагами навчання за спеціальністю 014.15 Середня освіта (Природничі науки) є такі:

• більші можливості працевлаштування;
  • міждисциплінарна підготовка фахівців;
  • можливість отримання подвійного диплому та подальшого навчання на різних освітніх програмах;
  • поєднання традиційних та інноваційних технологій навчання;
  • потужна матеріально-технічна база аудиторій та науково-дослідних лабораторій;
  • ґрунтовна практична підготовка;
  • дружня атмосфера та захоплююче студентське дозвілля.

Тож, якщо ви - креативна особистість, схильна до вивчення природничих дисциплін, критичного мислення та інновацій, запрошуємо стати частиною нашої дружньої фізматівської родини!

Ви тут: Головна Новини та події ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 014.15 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ПРИРОДНИЧІ НАУКИ)