ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ НАРОДНОГО УЧИТЕЛЯ УКРАЇНИ

1 грудня 2021 року об 11:00 відбудеться лекція народного учителя України, вчителя біології КЗ «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області», кандидата педагогічних наук, доцента кафедри теорії та методики викладання шкільних предметів ВІППО Галини Ягенської на тему «Професійна самореалізація вчителя природничих наук в умовах сьогодення».

Галина Ягенська є керівницею авторської школи «Формування дослідницької компетентності учнів у процесі вивчення біології», учасницею тренінгу для українських вчителів та викладачів у Європейській молекулярно-біологічній лабораторії (м. Гайдельберг, Німеччина) – Ukrainian Teachers’ visit to ELLS EMBL, Heidelberg, April 13-14th (2005), а також І Наукової школи для вчителів біології та хімії України, XLAB, Геттінген, Німеччина (2013); учасницею міжнародного (українсько-ізраїльського) проекту «10 хвилин школи» – «10minschool.com», де записала 31 урок біології, які використовуються в Україні для дистанційного навчання (2015), авторкою програм профільного курсу «Адаптаційна фізіологія» й факультативу «Основи біологічної статистики в учнівських наукових дослідженнях», започаткувала у гімназії допрофільний курс за вибором «Human health» для учнів 9 класів і проводить заняття курсу англійською мовою.

Підключення до Zoom Meeting

Ви тут: Головна Новини та події ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ НАРОДНОГО УЧИТЕЛЯ УКРАЇНИ