У викладанні дисципліни «Сучасні освітні технології навчання природничих наук» для здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «молодший бакалавр» академічної групи 25 м використовується англомовний модуль «Content module 1. Pedagogical approaches to teaching natural sciences», який включає лекційний курс та лабораторно-практичні заняття. Під час проведення лекції на тему: «Technology of group learning activities» з висвітленням наступних питань: «Conceptual provisions of the organization of group educational activity», «The purpose and objectives of technology», «Content of technology», яка відбувалася в дистанційному режимі. Лектор Ткаченко І.А. акцентував увагу студентів на використання мобільних додатків під час вивчення природничих наук за умови впровадження цілісної концепції M-learning навчання. Заняття проходило в режимі англомовного спілкування.

На занятті були присутні викладачі кафедри: канд. фіз.-мат. наук, доцент кафедри Юлія Решітник, канд. пед. наук, старший викладач Катерина Ільніцька, викладач Олександр Підгорний. Присутні відзначили високий науково-методичний рівень проведеного заняття, його актуальність, інноваційність та відповідність сучасним вимогам до організації освітнього процесу.

Ви тут: Головна Новини та події ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ З ДИСЦИПЛІНИ «СУЧАСНІ ОСВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ НАВЧАННЯ ПРИРОДНИЧИХ НАУК» АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ