ПРЕЗЕНТАЦІЯ МОБІЛЬНОГО ДОДАТКУ HUAWEI DIGITAL INCLUSION

08 вересня 2021 року експерт-проектного офісу Digital Cherkasy (за напрямом безбар'єрності), голова громадської організації «Світ компетенцій», доцент кафедри фізики та інтегративних технологій навчання природничих наук, кандидат педагогічних наук, гарант  освітньо-професійної програми «Середня освіта (Природничі науки)» початкового рівня (короткого циклу) вищої освіти Оксана Гнатюк ознайомила заступників директорів із навчально-виховної роботи закладів освіти м. Умані з мобільним додатком HuaweiDigitalInclusion та зазначила, що його використання допоможе вчителю організовувати освітній процес в інклюзивному середовищі для задоволення освітніх потреб усіх учнів. Присутні мали змогу дізнатися про можливості роботи даного мобільного додатку, як альтернативного засобу комунікації в умовах інклюзивного навчання. Також Оксана Володимирівна продемонструвала можливості Huawei Digital Inclusion для навчання дітей з особливими освітніми потребами із використанням нових засобів.

Інформація, що була презентована викликала зацікавленість у присутніх. Сподіваємось, що даний сервіс допоможе вчителям інклюзивних класів більш ефективно здійснювати організацію освітнього процесу в закладах освіти.

Ви тут: Головна Новини та події ПРЕЗЕНТАЦІЯ МОБІЛЬНОГО ДОДАТКУ HUAWEI DIGITAL INCLUSION