ОГОЛОШЕННЯ

Британська Рада в Україні оголосила конкурс на участь у другому раунді програми « Студентської академічної мобільності (САМ) Україна».

Програма передбачає фінансування: транспортних витрат, розселення та витрат на харчування студентів, а також адміністративний внесок університетам за адміністрування мобільності.

Англійська є робочою мовою для всіх процесів та документів програми.

• Дедлайн подачі заявок: 25 квітня 2021 року о 15.00 за київським часом. Подати заявку на участь у програмі за посиланням.
  • Оголошення результатів відбору: 4 червня 2021 року

У цю п’ятницю, 2 квітня, о 12:00 буде проводитися інформаційний вебінар у Microsoft Teams за посиланням, для ознайомлення з ключовими аспектами програми у 2021-2022 роках.

Запрошуємо долучитися до вебінару, якщо ви зацікавлені академічними обмінами та мобільностями, та відповісти на можливі питання стосовно програми «САМ Україна».

Приєднатись до вебінару можна за посиланням.

У разі виникнення проблем, або запитань стосовно програми, будь ласка, зв’яжіться з нами за електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.