ЗАХИСТ УЧНІВСЬКОЇ НАУКОВОЇ РОБОТИ З ФІЗИКИ І ЕТАПУ КОНКУРСУ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК

27 січня 2021 в лабораторії «Інтеграція загальної природничої освіти» відбувався захист учнівської наукової роботи з фізики І етапу конкурсу Малої академії наук України. Робота виконувалася ученицею 10-го класу Уманської  ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 імені В. Чуйкова Лисак Софією Романівною. Науковий курівник – Лампіка Я.І. До членів журі конкурсу увійшли: Анциферова О.Г. – вчитель фізики Уманської  ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 імені М. Бажана, Мельник С.В. – вчитель фізики Уманської ЗОШ І-ІІІ ступенів №17, Гонзолюк С.М. – вчитель фізики Уманської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3. Модератором (спікером) заходу виступив Ткаченко І.А. – професор кафедри фізики та інтегративних технологій навчання природничих наук. Захист наукової роботи відбувався в режимі он-лайн на платформі Google Meet. Неабияку цікавість викликала наукова дискусія, в якій брали участь всі учасники зібрання. Членами журі були висловлені конструктивні та дієві побажання, що стануть, сподіваємося, у нагоді для подальшої презентації цього наукового дослідження у ІІ обласному турі конкурсу наукових робіт МАН України. Цікавим є той факт, що всі члени журі та науковий керівник - в минулому випускники факультету фізики, математики та інформатики УДПУ імені Павла Тичини.

Зичимо всім подальших наукових успіхів та звершень!!!

Ви тут: Головна Новини та події ЗАХИСТ УЧНІВСЬКОЇ НАУКОВОЇ РОБОТИ З ФІЗИКИ І ЕТАПУ КОНКУРСУ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК