УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ У МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

17-18 грудня 2020 року викладачі кафедри фізики та інтегративних технологій навчання природничих наук взяли участь в Міжнародній науково-практичній конференції «ЄВРОПЕЙСЬКІ ЦІННОСТІ РІЗНОМАНІТТЯ ТА ІНКЛЮЗІЇ В ОСВІТІ», що проходила в рамках імплементації проєкту напряму Жана Монне «Європейські цінності різноманіття та інклюзії для сталого розвитку» Erasmus+ Jean Monnet Project «European values of diversity an dinclusion forsustainable development» (EVDISD)  620545-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-PROJECT та у співпраці із проєктами - Кафедра Жана Монне «Соціальні та культурні аспекти Європейських Студій»(SCAES)620635-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR. Також в воркшопі відбувається кооперація з проектами Еразмус + напряму Проєкту «Європейські цінності у художніх текстах» 599918-ЕРР-1-2018-1-UA-EPPJMO-MODULE EUVOLIA та Erasmus+ Jean Monnet  Chair «EU Climate Leadership» 620031-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR.

Під час конференції було обговорено ряд нагальних питань:

• «Інклюзивна освіта як інструмент соціальних інновацій: європейський досвід»;
  • «Різноманіття та інклюзія в європейській освіті»;
  • «Розвиток соціальної відповідальності в умовах пандемії» тощо.

Окрім доповідей та секційних засідань в рамках конференції було проведено навчальні курси (2 віртуальні навчальні класи, вебінар, тренінг та воркшоп). Раїса Кравченко поділилася надбаннями грамадської організації щодо написання текстів спрощенною мовою, а Петро Крайник розповів про цінності в межах проєктів Жана Монне.

Викладачі кафедри, які стали учасниками конференції жваво брали участь в обговорені питань за усіма напрямами роботи.

Дякуємо організаторам за надану можливість!

Ви тут: Головна Новини та події УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ У МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ