Кафедра фізики та астрономії і методики їх виладання

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

КАФЕДРА ФІЗИКИ ТА ІНТЕГРАТИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ НАВЧАННЯ ПРИРОДНИЧИХ НАУК

 

КОНЦЕРТНО-ВІТАЛЬНА ПРОГРАМА ДО 8 БЕРЕЗНЯ

  Перші дні весни дарують нам радісне свято 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою.

 

 

  Чудовим подарунком для чарівних дівчат та жінок факультету фізики, математики та інформатики стала концертна програма за участю талановитих студентів під назвою "І знову починається весна". Багато теплих і ніжних слів лунало на адресу прекрасної половини факультету від харизматичних ведучих свята Ігоря Боярка та Владислава Щербаня. Програма святкового концерту була динамічною та вишуканою, що включала авторські пісні, гумористичні сценки, креативне відео. А конкурсне випробування – Dance Show – продемонструвало готовність чоловіків до творчих імпровізацій і неабияк повеселило зал.

  Своїми яскравими номерами студенти створили атмосферу свята і гарний настрій всім присутнім, про що свідчили гучні оплески в залі.

  Від адміністрації факультету виступила кандидат педагогічних наук, доцент Ірина Тягай, яка висловила слова вдячності студентам за підготовку та проведення заходу, привітала всіх дівчат та жінок факультету з нагоди свята та побажала яскравих емоцій і вражень, щасливих усмішок і безліч таких чарівних днів.

 

 

 

 

Ви тут: Головна Новини та події КОНЦЕРТНО-ВІТАЛЬНА ПРОГРАМА ДО 8 БЕРЕЗНЯ