ПОЧАТОК РОБОТИ КУРСІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

03 лютого 2020 року факультет фізики, математики та інформатики зустрів слухачів 150 годинних курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників зі спеціальностей: Середня освіта (Фізика), Середня освіта (Математика), Середня освіта (Інформатика), Середня освіта (Природничі науки).

З початком роботи курсів слухачів привітали заступник декана з навчальної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент Ірина Тягай, завідувач кафедри вищої математики та методики навчання математики, кандидат фізико-математичних наук Тетяна Поліщук і відповідальна за курси підвищення кваліфікації на факультеті, кандидат педагогічних наук, доцент Марина Декарчук. Педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти прибули із трьох областей України, а саме: Черкаської, Кіровоградської, Одеської. Під час проведення організаційних зборів слухачів курсів підвищення кваліфікації ознайомили з програмою, графіком проведення, розкладом занять курсів, переліком тем випускних робіт. Бажаємо слухачам курсів підвищення кваліфікації нових досягнень педагогічної майстерності для подальшого професійного зростання.

Ви тут: Головна Новини та події ПОЧАТОК РОБОТИ КУРСІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ