ЗАВЕРШИВ СВОЮ РОБОТУ ОЧНИЙ ЕТАП РОБОТИ КУРСІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

14 лютого 2020 року завершив свою роботу очний етап роботи курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників зі спеціальностей: Середня освіта (Фізика), Середня освіта (Математика), Середня освіта (Інформатика), Середня освіта (Природничі науки). Безперервний професійний розвиток та підвищення кваліфікації педагогічних працівників передбачає набуття нових і вдосконалення раніше набутих компетентностей на основі здобутої освіти й практичного досвіду.

Під час занять слухачі ознайомились із: новою правовою базою з охорони праці та цивільного захисту; тенденціями розвитку освітнього законодавства; сучасними технологіями в освіті; методиками розв’язування олімпіадних задач; використання інноваційних технологій під час навчання математики, фізики, інформатики; організація освітнього процесу з фізики на інтегративних засадах; компетентнісний підхід в освіті; аналіз помилок учнів під час виконання моніторингових завдань та методика проведення корекції знань та інше. Під час проведення підсумків очного етапу курсів підвищення кваліфікації слухачі висловити позитивну думку щодо актуальності розглянутих питань. Наступним етапом навчання слухачів є самостійна робота та написання випускної роботи. Бажаємо подальших успіхів.

Ви тут: Головна Новини та події ЗАВЕРШИВ СВОЮ РОБОТУ ОЧНИЙ ЕТАП РОБОТИ КУРСІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ