Запрошуємо на навчання!

014.08 СЕРЕДНЯ ОСВІТА(ФІЗИКА)

АКТУАЛЬНІСТЬ

Фізика є однією з найважливіших наук і являється фундаментом науково-технічного прогресу. Вчені-фізики прагнуть не тільки відкрити природні явища, а й систематизувати їх загальні властивості, прийти до досконалого розуміння навколишнього світу. Законам фізики підпорядковані всі галузі сучасної науки, техніки та виробництва.

Кваліфікації, що будуть присвоєні випускникам: «Вчитель фізики і астрономії. Вчитель інформатики», «Вчитель фізики і астрономії. Вчитель математики».

ПІДГОТОВКА

Студенти спеціальності «Середня освіта. Фізика» проходять фундаментальну і професійну підготовку з фізики, методики викладання фізики, психології та педагогіки та в процесі навчання отримують додаткові знання в галузі математики, інформатики, електроніки. Обравши для себе дану спеціальність, студенти не тільки відкриють для себе безмежний захоплюючий світ природи, а й зможуть залишити свій слід у сучасній науці, займаючись науково-дослідною роботою.

Уманський педагогічний університет імені Павла Тичини та партнерські навчальні заклади реалізують програми подвійного диплома (студенти мають можливість пройти паралельне навчання):

• Державна вища школа професійної освіти імені Іполіта Цегельського (м. Гнєзно, Польща);
  • Академія імені Яна Длугоша (м. Ченстохова, Польща);
  • Інститут європейської культури Познанського університету імені Адама Міцкевича (м. Гнєзно, Польща);
  • Печський університет (м. Печ, Угорщина);
  • Будапештський університет імені Лорана Етвеша (м. Будапешт, Угорщина);
  • Пекінський педагогічний університет (м. Пекін, КНР);
  • Пряшівський університет (м. Пряшів, Словаччина);
  • Тракійський університет (м. Стара Загора, Болгарія).

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Особливістю освітньої програми «Середня освіта. Фізика» є універсальність професійної підготовки випускників, яка забезпечує працевлаштування:

• фахівцями у закладах повної загальної середньої освіти;
  • фахівцями у професійних (професійно-технічних) навчальних закладах;
  • фахівцями у коледжах, закладах вищої освіти та закладах фахової передвищої освіти;
  • фахівцями у службах соціального захисту, управлінських структурах;
  • фахівцями банківських та страхових установ;
  • фахівцями науково-дослідних установ;
  • інженерами-програмістами;
  • інженерами-системотехніками;
  • адміністраторами комп’ютерних систем та мереж;
  • адміністраторами баз даних;
  • веб-дизайнерами.

Телефон для довідок: 097161376 (Юлія Володимирівна)

Ви тут: Головна Новини та події Запрошуємо на навчання!