Вечірнє заняття з Астрономії

9 жовтня 2019 року відбулося вечірнє заняття  з Астрономії для студентів 3-4 курсів спеціальності 14.08 Середня освіта (Фізика) 41, 41б та 31і груп. Тема заняття «Місяць – природній супутник Землі». Студенти мали змогу, спостерігаючи рельєф поверхні природнього супутника Землі  в оптичний телескоп (Arsenal 130/900, EQ2)  наочно переконатися в існуванні «місячних морів» (западин вкритих застиглою лавою), місячних кратерів, термінатора (лінії, що відокремлює освітлену  частину небесного тіла від неосвітленої частини.) та інше.

Під час заняття використовувалися оптичні окуляри з різними параметрами  збільшення телескопа. Студенти мали змогу фіксувати зображення за допомогою камери смартфону, який закріплювався безпосередньо на телескоп. Зроблені світлини будуть роздатковим матеріалом для проведення розрахунково-обчислювальних завдань на практичних заняттях.

Бажаємо успіху та нових астрономічних відкриттів!

Ви тут: Головна Новини та події Вечірнє заняття з Астрономії