16 жовтня 2019 року на базі факультету фізики, математики та інформатики відбулися збори Уманського осередку Українського товариства з механіки руйнування матеріалів (УТМРМ), що об’єднує викладачів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та інших закладів вищої освіти міста Умань, які працюють над вирішенням проблем забезпечення міцності, надійності і довговічності конструкцій та запобігання їх руйнуванню, розвитку і розробці нових підходів механіки деформівних твердих тіл, розв’язанню різноманітних задач механіки руйнування.

Уманський осередок УТМРМ при УДПУ існує з 1993 року. Його організатором та незмінним головою до листопада 2018 року був доктор фізико-математичних наук, професор, завідувач кафедри вищої математики та методики навчання математики Кіпніс Леонід Абрамович. Метою нинішнього зібрання осередку стало відновлення діяльності, перерване смертю його керівника, обговорення планів подальшої роботи, вибори керівного складу. На нинішніх зборах відбулося поповнення осередку новими членами – викладачами факультету інженерно-педагогічної освіти. Головою осередку обрано професора кафедри фізики і астрономії та методики їх викладання, кандидата фізико-математичних наук Дудика Михайла Володимировича.

Бажаємо усім учасникам Уманського осередку УТМРМ плідної співпраці та отримання ефективних наукових результатів!

Ви тут: Головна Новини та події Збори Уманського осередку Українського товариства з механіки руйнування матеріалів